---francuskie--- francuskie filmy wojenne o II wojna światowa filmy wojenne Filmy Wojenne
francuskie filmy wojenne o II wojna światowa filmy wojenne
francuskie filmy wojenne o II wojna światowa filmy wojenne
menedżer piłkarski online

Na skróty:
II wojna światowa główne bitwy II wojna światowaamerykańskie filmy wojenne o II wojna światowabrytyjskie filmy wojenne o II wojna światowapolskie filmy wojenne o II wojna światowaniemieckie filmy wojenne o II wojna światowawłoskie filmy wojenne o II wojna światowaaustralijskie filmy wojenne o II wojna światowafrancuskie filmy wojenne o II wojna światowa

Dni chwały 2006 film wojenny

Dni chwały 2006

Czwórka algierskich rekrutów zostaje wcielona do sił Wolnej Francji, gdzie wkrótce przekonają się, że poza walką z Niemcami czeka ich równie trudna walka o bycie traktowanym z szacunkiem.

Dwudziesta piąta godzina 1967 film wojenny

Dwudziesta piąta godzina 1967

W czasie II Wojny Światowej prosty rumuński wieśniak Johann Moritz zostaje zadenuncjowany jako Żyd. To kłamstwo zmienia jego życie i rzuca go w sam środek światowego konfliktu.

Les Milles 1995 film wojenny

Les Milles 1995

Francuski komendant obozu dla uciekinierów z Niemiec stara się za wszelką cenę uratować ich przed oddaniem w ręce nazistów, kiedy wojska Hitlera wkraczają do Francji.

A na morzu spokój 2012 film wojenny

A na morzu spokój 2012

Francuski ruch oporu zabija niemieckiego oficera - Niemcy decydują się w odwecie zabić cywilnych więźniów w jednym z obozów.

HHhH 2017 film wojenny

HHhH 2017

Reinhard Heydrich rozpoczyna karierę w partii nazistowskiej i szybko awansuje w jej szeregach, ale z każdym krokiem zyskuje coraz więcej wrogów. Aż do momentu, kiedy rozpoczyna się Operacja Anthropoid.

Gdzie się podziała siódma kompania? 1973 film wojenny

Gdzie się podziała siódma kompania? 1973

Trójka żołnierzy zostaje odcięta od oddziału przez nacierających Niemców. Starając się wrócić do własnych linii wyruszają w przygodę swojego życia poprzez tereny zajęte przez wroga.

Siódma kompania w świetle księżyca 1977 film wojenny

Siódma kompania w świetle księżyca 1977

Chaudard, Pitivier oraz Tassin przypadkiem wikłają się w operację francuskiego ruchu oporu i stają się celem dla niemieckich oddziałów.

Siódma kompania znowu w komplecie 1975 film wojenny

Siódma kompania znowu w komplecie 1975

Chaudard, Pitivier oraz Tassin znowu zostają odcięci od swojego oddziału, ale tym razem trafiają do niemieckiej niewoli... przebrani za oficerów. Po wcześniejszych doświadczeniach planują ucieczkę z zamku, w którym są przetrzymywani.

francuskie filmy wojenne o II wojna światowa filmy wojenne © 2013-2023 Filmy Wojenne Info

war movies