---wloskie--- włoskie filmy wojenne o II wojna światowa filmy wojenne Filmy Wojenne
włoskie filmy wojenne o II wojna światowa filmy wojenne
włoskie filmy wojenne o II wojna światowa filmy wojenne
menedżer piłkarski online

Na skróty:
II wojna światowa główne bitwy II wojna światowaamerykańskie filmy wojenne o II wojna światowabrytyjskie filmy wojenne o II wojna światowapolskie filmy wojenne o II wojna światowaniemieckie filmy wojenne o II wojna światowafrancuskie filmy wojenne o II wojna światowaaustralijskie filmy wojenne o II wojna światowawłoskie filmy wojenne o II wojna światowa

Alfa Tau! 1942 film wojenny

Alfa Tau! 1942

Napięcie przenosi się do włoskiej bazy okrętów podwodnych marynarki wojennej, gdy straty są coraz wyższe. Film nakręcony w czasie II wojny światowej na pokładzie łodzi podwodnej będącej w czynnej służbie.

Bitwa El Alamein 2002 film wojenny

Bitwa El Alamein 2002

Młody żołnierz dołącza do włoskiego oddziału w pobliżu El Alamein. Szybko orientuje się, że faszystowska propaganda znacznie odbiega od rzeczywistości.

Zabijcie Rommla 1969 film wojenny

Zabijcie Rommla 1969

Brytyjska jednostka wyrusza na śmiałą misję przez pustynię, aby zabić Rommla, gdy będzie przybywał do Afryki.

Bohaterowie z piekła 1978 film wojenny

Bohaterowie z piekła 1978

Kilku amerykańskich dezerterów starających się przedostać do Szwajcarii dostaje się w sam środek operacji specjalnej na tyłach Niemców.

The War Devils 1969 film wojenny

The War Devils 1969

Amerykańska ofensywa w północnej Afryce zostaje zatrzymana przez baterię niemieckich dział morskich ukrytych w jaskini w zboczu góry. Oddział spadochroniarzy ma je zniszczyć, ale Afrika Korps łatwo nie zrezygnuje ze swojego asa w rękawie.

Moim honorem była lojalność 2016 film wojenny

Moim honorem była lojalność 2016

Dawno, dawno temu, był sobie niemiecki żołnierz, Ludwig Herckel, który miał pewne przemyślenia, ale nie były one zbyt interesujące. Lata później był sobie niedoświadczony reżyser, który miał kamerę, ale nie miał scenariusza...

włoskie filmy wojenne o II wojna światowa filmy wojenne © 2013-2023 Filmy Wojenne Info

war movies