War Pigs film wojenny
War Pigs film wojenny
menedżer piłkarski online

War Pigs (2015, United States)

Kategorie: komandosi rajdy

War Pigs

Reżyseria: Ryan Little


Czas: 90 minut

Języki: English

War Pigs cały film wojenny
war movies info 2022-06-24 / 2023-03-07


Zhańbiony kapitan US Army otrzymuje możliwość odkupienia się, gdy zostaje poproszony o poprowadzenie plutonu na tyły wroga w misji zniszczenia niemieckiej tajnej broni.


Zhańbiony kapitan armii amerykańskiej, Jack Wosick, otrzymuje szansę na odkupienie, gdy zostaje poproszony o poprowadzenie jednostki wyrzutków, zwanej War Pigs, w tajnej misji za liniami wroga. Ich celem jest zebranie danych o tajnej nazistowskiej broni. Według wywiadu alianckiego Niemcy opracowali broń V3, wielkie działo kolejowe, które jest w stanie trafiać w Londyn z Normandii. Z pomocą kapitana Hansa Picaulta, niemieckiego antynazisty służącego we francuskiej Legii Cudzoziemskiej, oraz pułkownika Reddinga, zahartowanego w boju weterana I wojny światowej, Jack musi wyszkolić swój pluton i przygotować żołnierzy na wszystko, czego mogą spodziewać się po drugiej stronie linia frontu.

War Pigs jest jak Nie tylko dla orłów, tak jak Donald Trump jest jak Szekspir – używają tego samego języka, ale znajdują się na dwóch zupełnie różnych krańcach spektrum. Temu filmowi brakuje głębi, interesujących postaci, jakości, treści i powodu do istnienia. Historia jest pełna dziur, np. w jaki magiczny sposób wrócili na aliancką stronę frontu? Dlaczego działo kolejowe (ważące setki ton) rozpadłoby się na kawałki od jednego strzału działa małego kalibru? Dlaczego działo kolejowe miałoby być używane do bombardowania Londynu, kiedy siły inwazyjne były już we Francji? Czy nie byłoby lepiej użyć go do zbombardowania sił inwazyjnych? Skoro misja jest tak ważna, dlaczego wysłani na nią są zostają zupełnie nie przygotowani do tego ludzie, a nie pluton doświadczonych żołnierzy zwiadu? Jakiej magii użyli Niemcy do zbudowania działa, które może strzelać do celów odległych o setki kilometrów, podczas gdy większość takich dział miała (w najlepszym razie) zasięg nieco ponad 100 kilometrów? A lista ta tylko wydłuża się im dłużej ogląda się ten film.

To tylko tani film, który miał dać szansę starszym aktorom zarobić parę groszy. Szkoda, że ​​nie zatrudnili kogoś porządnego do napisania scenariusza, ale patrząc na War Pigs jako całość budżet na tę produkcję musiał być dość skromny. Ogólnie strata czasu i pieniędzy.


Nasza ocena

3.2

Ocena filmu

2 / 10

Realizm

2 / 5

Wartość przygodowa

3 / 5

Dokładność historyczna

1 / 5Twórcy War Pigs

Ryan Little filmy wojenne

Ryan Little

reżyseria


Adam Emerson filmy wojenne

Adam Emerson

scenariusz


Andrew Kightlinger filmy wojenne

Steven Luke filmy wojenne

Steven Luke

scenariuszObsada War Pigs

Luke Goss filmy wojenne

Luke Goss

jako Captain Jack Wosick


Dolph Lundgren filmy wojenne

Dolph Lundgren

jako Captain Hans Picault


Chuck Liddell filmy wojenne

Chuck Liddell

jako Sergeant McGreevy


Mickey Rourke filmy wojenne

Mickey Rourke

jako Major A.J. Redding


Noah Segan filmy wojenne

Noah Segan

jako August Chambers


Steven Luke filmy wojenne

Steven Luke

jako Preacher


Ryan Kelley filmy wojenne

Ryan Kelley

jako William York


Jake Stormoen filmy wojenne

Jake Stormoen

jako Frenchy Buckle


Dodaj komentarz


Wydarzenia w War Pigs

II wojna światowa (1936-1945)

War Pigs film wojenny © 2013-2023 Filmy Wojenne Info

war movies