science fiction
science fiction filmy wojenne


science fiction - filmy wojenne

Battlestar Galactica: krew i chrom 2012 film wojenny

Battlestar Galactica: krew i chrom 2012

Nowy rekrut zostaje wysyłany z prostą misją transportu naukowca. Rozpoczyna to serię wydarzeń, które wrzucą go w sam środek wojny.

Końcowe odliczanie 1980 film wojenny

Końcowe odliczanie 1980

Amerykański lotniskowiec cofa się w czasie i jest w stanie powstrzymać ataku na Pearl Harbor, ale czy powinien?

Lorelei Ostatni U-Boot 2005 film wojenny

Lorelei Ostatni U-Boot 2005

U schyłku II wojny światowej japońska marynarka sięga po eksperymentalny system Lorelei w nadziei, że pozwoli on powstrzymać Aliantów przed zrzucaniem kolejnych bomb atomowych.

Spectral 2016 film wojenny

Spectral 2016

W przyszłości, kiedy Mołdawia została rozdarta przez wojnę domową, amerykańskie oddziały operujące w zburzonym Kiszyniowie napotykają na tajemnicze zjawisko i żołnierze zaczynają ginąć zabici przez coś, co wygląda jak duchy.

Ostatni brzeg 1959 film wojenny

Ostatni brzeg 1959

Wojna atomowa zniszczył całe życie na północnej półkuli. Marynarka wysyła okręt podwodny do sprawdzenia co jest źródłem niespójnych sygnałów odbieranych z rejonu San Francisco.

Dolina cieni 2002 film wojenny

Dolina cieni 2002

Brytyjska jednostka piechoty gubi się we mgle podczas I wojny światowej i natrafia na okopy, gdzie wszystko wokół wydaje się być złem.

Niewidzialny 2005 film wojenny

Niewidzialny 2005

US Navy testuje nową broń - myśliwce odrzutowe stealth sterowane przez sztuczną inteligencję. Ale jak powszechnie wiadomo nie ma oprogramowania, które nie miałoby wad.

Battleship: Bitwa o Ziemię 2012 film wojenny

Battleship: Bitwa o Ziemię 2012

Podczas ćwiczeń morskich załogi okrętów dostrzegają dziwne obiekty spadające z nieba - jest to początek inwazji obcych.

Żołnierze kosmosu 1997 film wojenny

Żołnierze kosmosu 1997

Rasa insektoidów zagraża Ziemi. Oddziały kosmicznych marines zostają wysłani z misją zniszczenia wroga na jego własnej planecie. Na miejscu okazuje się jak trudne czeka ich zadanie.

Armia wilków 2002 film wojenny

Armia wilków 2002

Brytyjscy żołnierze na misji szkoleniowej w szkockiej głuszy napotykają wroga, na którego nie są gotowi.

Gry wojenne 1983 film wojenny

Gry wojenne 1983

Testy załóg baz rakiet balistycznych wykazały, że większość z nich w przypadku ataku nie zastosowałaby się do procedur, w związku z czym dowództwo postanowiło zastąpić ich terminalami centralnego komputer, aby usunąć czynnik ludzki, ale okazało się, że oprogramowanie ma pewną wadę...

Kategorie:
artyleriabazy wojskowebitwy morskiebombardowaniebunkryczołgidesantdżungladramat sądowyfantasyfortyfikacjegwiezdne wojnykawaleriakomandosikonwojelotniskowceżaglowceśmigłowcemarynarkanajemnicyoblężenieobozy jenieckieobozy koncentracyjneokopyokręty podwodneostatni bastionpartyzancipiechotapolitykapustyniarajdyruch oporurycerzesamolotyscience fictionsiły specjalnesnajperzyspadochroniarzeszpiedzytajemnicetajne operacjewalki powietrznewalki w mieściezamkizasadzkizimazwiadscience fiction © 2013-2024 Filmy Wojenne Info

war movies