Filmy wojenne o wojna wietnamska filmy wojenne
Filmy wojenne o wojna wietnamska filmy wojenne
menedżer piłkarski online

Na skróty:
wojna wietnamska główne bitwy wojna wietnamskaamerykańskie filmy wojenne o wojna wietnamskakoreańskie filmy wojenne o wojna wietnamskaFilmy wojenne o wojna wietnamska

Full Metal Jacket 1987 film wojenny

Full Metal Jacket 1987

Nowa grupa rekrutów trafia do ośrodka szkoleniowego Marines. Kiedy go opuszczą i trafią do Wietnamu nie będą już ludźmi, będą pozbawionymi uczuć maszynami do zabijania.

Pluton 1986 film wojenny

Pluton 1986

Młody rekrut wysłany do Wietnamu poznaje prawdę o wojnie, która nie jest walką dobra ze złem lecz zła z większym złem.

Operacja Świt 2006 film wojenny

Operacja Świt 2006

Amerykański pilot zestrzelony nad Laosem zostaje przetransportowany do obozu jenieckiego w dżungli, ale szybko zdaje sobie sprawę, że jedyną szansą na przetrwanie jest ucieczka.

Czas Apokalipsy 1979 film wojenny

Czas Apokalipsy 1979

Kapitan Willard zostaje wysłany z tajną misją, aby zabił amerykańskiego pułkownika, który stał się przywódcą kultu. Kiedy wyrusza w podróż całe piekło wojny wietnamskiej uwypukla się na każdym kroku.

Łowca jeleni 1978 film wojenny

Łowca jeleni 1978

Trójka przyjaciół zostawia dotychczasowe życie w małym hutniczym miasteczku, by dołączyć do wojsk walczących w Wietnamie. Zmieni to całkowicie ich życie.

Droga ku wojnie 2002 film wojenny

Droga ku wojnie 2002

Po wyborach prezydent USA Lyndon B. Johnson nie chce angażować się w konflikt w Wietnamie, ale jego doradcy popychają go w stronę coraz bardziej ekstremalnych rozwiązań problemu w południowo-wschodniej Azji.

Byliśmy żołnierzami 2002 film wojenny

Byliśmy żołnierzami 2002

Pierwsze poważne starcie sił amerykańskich w Wietnamie widziane nie tylko z punktu widzenia pola bitwy, ale także rodzin żołnierzy w Stanach.

Bat 21 1988 film wojenny

Bat 21 1988

Kiedy w trakcie wojny oficer wywiadu elektronicznego zostaje zestrzelony nad obszarem wroga US Air Force jest zdecydowana uratować go za wszelką cenę.

Pomiędzy niebem a ziemią 1993 film wojenny

Pomiędzy niebem a ziemią 1993

Życie mieszkańców wioski w południowym Wietnamie zmienia się z dnia na dzień, kiedy do ich kraju wkracza wielka polityka i związana z tym przemoc.

Punkt "R" 2004 film wojenny

Punkt "R" 2004

Grupa koreańskich żołnierzy zostaje wysłana do dżungli na misję ratunkową na odludnej wyspie, gdzie dziwna siła wpływa na ich umysły.

Kraina Tygrysów 2000 film wojenny

Kraina Tygrysów 2000

Amerykańscy żołnierze przybywają do Tigerland, obozu szkoleniowego, który ma ich przygotować do służby w Wietnamie. Atmosfera wśród rekrutów jest daleka od ideału.

Zielone berety 1968 film wojenny

Zielone berety 1968

Oddział amerykańskich Zielonych Beretów udaje się na misję do wietnamskiej dżungli, aby bronić bazy i, jeśli to możliwe, zabić generała Viet Cong.

Niespotykane męstwo 1983 film wojenny

Niespotykane męstwo 1983

Po 10 latach oczekiwania ojciec amerykańskiego żołnierza przetrzymywanego w wietnamskiej niewoli postanawia wziąć sprawę w swoje ręce i z pomocą weteranów z czasów wojny odbić syna.

Lot Intrudera 1991 film wojenny

Lot Intrudera 1991

Podczas wojny wietnamskiej amerykańscy piloci, sfrustrowani swoimi rozkazami, planują ryzykowną misję uderzenia w cel w sercu stolicy Wietnamu Północnego, Hanoi.

Snajper 3 2004 film wojenny

Snajper 3 2004

Amerykański snajper zostanie wysłany do Wietnamu, aby zabić szefa szajki terrorystów, ale po przyjeździe dowiaduje się, że misja może mieć drugie dno.

Regulamin zabijania 2000 film wojenny

Regulamin zabijania 2000

Weteran z Wietnamu, pułkownik Childers, zostaje wysłany do Jemenu w celu ewakuacji amerykańskiego ambasadora, ale po przybyciu na miejsce okazuje się, że sytuacja jest znacznie poważniejsza niż sądzono.

Filmy wojenne o wojna wietnamska filmy wojenne © 2013-2023 Filmy Wojenne Info

war movies