bunkry
bunkry filmy wojenne


bunkry - filmy wojenne

Upadek 2004 film wojenny

Upadek 2004

Traudl Junge, młoda kobieta pracująca dla Hitlera jako sekretarka, wspomina ostatnie tygodnie życia w podziemnym bunkrze, gdzie szaleństwo Hitlera miesza się z nieuniknioną wizją upadku Trzeciej Rzeszy.

Bitwa o Ardeny 1965 film wojenny

Bitwa o Ardeny 1965

Na podstawie prawdziwych wydarzeń związanych z ostatnią niemiecką ofensywę w czasie II wojny światowej.

Piekło jest dla bohaterów 1962 film wojenny

Piekło jest dla bohaterów 1962

Niewielki oddział amerykańskiej piechoty musi strzec część Linii Zygfryda, ale nie wiedzą o tym, że w ich kierunku zmierza cała niemiecka dywizji.

Bunkier SS 2001 film wojenny

Bunkier SS 2001

W czasie II wojny światowej niemieccy żołnierze są otoczeni w niewielkim bunkrze w środku Normandii, ale szybko zdają sobie sprawę, że nie są tutaj sami.

Gry wojenne 1983 film wojenny

Gry wojenne 1983

Testy załóg baz rakiet balistycznych wykazały, że większość z nich w przypadku ataku nie zastosowałaby się do procedur, w związku z czym dowództwo postanowiło zastąpić ich terminalami centralnego komputer, aby usunąć czynnik ludzki, ale okazało się, że oprogramowanie ma pewną wadę...

Kategorie:
artyleriabazy wojskowebitwy morskiebombardowaniebunkryczołgidesantdżungladramat sądowyfantasyfortyfikacjegwiezdne wojnykawaleriakomandosikonwojelotniskowceżaglowceśmigłowcemarynarkanajemnicyoblężenieobozy jenieckieobozy koncentracyjneokopyokręty podwodneostatni bastionpartyzancipiechotapolitykapustyniarajdyruch oporurycerzesamolotyscience fictionsiły specjalnesnajperzyspadochroniarzeszpiedzytajemnicetajne operacjewalki powietrznewalki w mieściezamkizasadzkizimazwiad



bunkry © 2013-2024 Filmy Wojenne Info

war movies