tajemnice
tajemnice filmy wojenne


tajemnice - filmy wojenne

Morderca zostawia ślad 1967 film wojenny

Morderca zostawia ślad 1967

W trakcie II wojny światowej polskie siły przejmują budynek, który był kwaterą gestapo, mając nadzieję na znalezienie listy niemieckich konfidentów. Kiedy lista znikna w strzeżonym budynku, a człowiek pilnujący jej zostanie znaleziony martwy, porucznik Lotar musi znaleźć mordercę.

Trzynasty wojownik 1999 film wojenny

Trzynasty wojownik 1999

W średniowiecznej Europie trzynastu wojowników wyrusza na pomoc małej wiosce terroryzowanej przez tajemniczego potwora, który schodzi z gór i zabija jej mieszkańców.

Noc generałów 1967 film wojenny

Noc generałów 1967

Niemiecki generał staje się podejrzanym w sprawie o brutalne morderstwo, ale czy jego szaleństwo da się odróżnić od zwykłej służby wojskowej?

Stalag 17 1953 film wojenny

Stalag 17 1953

W czasie II wojny światowej Amerykańscy jeńcy zamknięci w Stalagu starająs się dowiedzieć który z nich przekazuje Niemcom informacje mogące pokrzyżować plany ucieczki.

Końcowe odliczanie 1980 film wojenny

Końcowe odliczanie 1980

Amerykański lotniskowiec cofa się w czasie i jest w stanie powstrzymać ataku na Pearl Harbor, ale czy powinien?

Okręt widmo 2006 film wojenny

Okręt widmo 2006

Brytyjski okręt podwodny, który zniknął w 1943 roku nagle pojawia się w pełni sprawny 40 lat, ale bez śladu załogi. Jedyny ocalały zgadza się pomóc marynarce rozwiązać zagadkę.

Fabryka oficerów 1989 film wojenny

Fabryka oficerów 1989

Oberleutnant Krafft jest wysyłany do szkoły oficerskiej w celu przeprowadzenia dyskretnego dochodzenia w sprawie podejrzanej śmierci jednego z wykładowców.

Wszyscy ludzie króla 1999 film wojenny

Wszyscy ludzie króla 1999

Podczas natarcia pułk piechoty brytyjskiej wchodzi w mgłę i znika - legenda ataku Sandringham Company.

Najeźdźca 2012 film wojenny

Najeźdźca 2012

Hiszpański żołnierz podczas akcji w Iraku zostaje ranny. Po powrocie do ojczyzny ma dostać medal za męstwo, ale nie pamięta co się dokładnie stało tego dnia, kiedy został ranny.

Ciśnienie 2002 film wojenny

Ciśnienie 2002

Amerykańska łódź podwodna ratuje rozbitków ze statku na środku Oceanu Atlantyckiego. Jak się okazuje jednym z nich jest kobieta, czym marynarze tłumaczą sobie dziwne rzeczy, które zaczynają się dziać na pokładzie.

Punkt "R" 2004 film wojenny

Punkt "R" 2004

Grupa koreańskich żołnierzy zostaje wysłana do dżungli na misję ratunkową na odludnej wyspie, gdzie dziwna siła wpływa na ich umysły.

Bunkier SS 2001 film wojenny

Bunkier SS 2001

W czasie II wojny światowej niemieccy żołnierze są otoczeni w niewielkim bunkrze w środku Normandii, ale szybko zdają sobie sprawę, że nie są tutaj sami.

Wojna Harta 2002 film wojenny

Wojna Harta 2002

W obozie jenieckim zostaje popełnione morderstwo i ma się odbyć proces, a młody porucznik Hart będzie musiał zmierzyć z tym trudnym wyzwaniem.

36 godzin 1965 film wojenny

36 godzin 1965

Amerykański oficer zostaje porwany przez niemiecki wywiad w celu uzyskania informacji o D-Day zanim nastąpi inwazja w Normandii.

Dolina cieni 2002 film wojenny

Dolina cieni 2002

Brytyjska jednostka piechoty gubi się we mgle podczas I wojny światowej i natrafia na okopy, gdzie wszystko wokół wydaje się być złem.

Kategorie:
artyleriabazy wojskowebitwy morskiebombardowaniebunkryczołgidesantdżungladramat sądowyfantasyfortyfikacjegwiezdne wojnykawaleriakomandosikonwojelotniskowceżaglowceśmigłowcemarynarkanajemnicyoblężenieobozy jenieckieobozy koncentracyjneokopyokręty podwodneostatni bastionpartyzancipiechotapolitykapustyniarajdyruch oporurycerzesamolotyscience fictionsiły specjalnesnajperzyspadochroniarzeszpiedzytajemnicetajne operacjewalki powietrznewalki w mieściezamkizasadzkizimazwiadtajemnice © 2013-2024 Filmy Wojenne Info

war movies